Стало відомо, чому запис із відеореєстратора можуть не прийняти в поліції

0
724

Кожен відеореєстратор повинен володіти певним набором функцій, щоб його можна було використовувати для зйомки того, що відбувається в якості своєї правоти. І перевіряти ці функції потрібно ще до покупки, а не під час кріплення в машину.

Хороший відеореєстратор повинен володіти такими деталями: якісна картинка, хороший звук, відображення часу і дати на екрані дисплея. Якщо все це є, то можете бути спокійні.

Звук може знадобитися в тому випадку, якщо вам доведеться спілкуватися з представником поліції. З якістю запису відео і так все повинно бути зрозуміло. Чим вона якісніше, тим краще. Якщо на відео все буде розмито і незрозуміло, то жоден суддя не захоче приймати такий доказ до уваги. Тому ні в якому разі не можна економити на якості обладнання.

Читайте також  Експерти розповіли, чому на бюджетних автомобілях спідометр на 200 км/г

Дата і час обов’язково повинні бути налаштовані правильно. В інакшому випадку може вийти так, що на дворі 2021 рік, а на записі відзначений 2019. У співробітників правоохоронних органів можуть виникнути питання з цього приводу. Те ж саме стосується і часу. Невелика похибка в кілька хвилин не буде критичною, але і цього краще уникати.

І найголовніша порада – перед тим, як кріпити відеореєстратор на місце перевірте, чи дійсно він записує відео. Може бути таке, що на вигляд він якісний і всі функції працюють справно, але ось із записом можуть бути проблеми. Якщо все добре, то сміливо кріпіть девайс і ні про що не переживайте. Тепер ви в будь-якому випадку зможете довести свою невинність, якщо раптом щось станеться.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.