5 ознак, що автомобіль терміново пора виставити на продаж

0
161

Автоексперти назвали п’ять найпоширеніших ознак, які говорять про те, що від автомобіля негайно пора позбавлятися. 

В першу чергу, на думку фахівців, слід задуматися про продаж машини, якщо на поверхні лакофарбового покриття кузова стали з’являтися «рижики». Як показує практика, в подібних випадках всього за півроку ці ділянки покриваються рясним іржею. Зберегти кузов можна тільки за допомогою перефарбовування елементів.

На другому місці – проблеми з мотором. Якщо пробіг машини вже перевалив за 200 000 км, а агрегат став значно більше їсти мастила, то пора готувати автомобіль до продажу. Такий двигун скоро зажадає капітального ремонту, а це чималі фінансові витрати.

Якщо автомобіль потрапив в ДТП, і у нього була порушена геометрія кузова, то його потрібно продавати якомога швидше. Така машина не тільки втрачає у вартості, а й стає менш безпечною.

Ще одна причина необхідності швидкого продажу – коробка передач. Про проблеми з трансмісією можна дізнатися по ривках при перемиканні швидкостей, сторонніх звуках, і інше.

Експерти також радять позбутися від машини, якщо вона побувала під водою. У разі потрапляння у водойму в автомобілі порушується функціонування різних систем. Звичайно є, реалізувати таку машину буде непросто.

Читайте також  Назвали топ-5 лучших внедорожника (ФОТО)
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.