Експерти назвали 5 мінусів АКП в зимовий період

0
1189

Автоматична коробка передач давно обійшла «механіку» за часткою ринку, а її переваги з часом визнають навіть найвідважніші скептики. Проте, мінуси у «автомата» теж є. Які недоліки АКП можуть дати про себе знати взимку, розповів портал «UaMotors».

Перша проблема – це неможливість завести машину із розрядившого акумулятора. І якщо на «механіці» її можна просто «штовхнути», то для двохпедального авто точно знадобиться евакуатор.

Окрема тема – прогрів автоматичної трансмісії, який для неї так само строго обов’язковий, як і для двигуна. Для цього водію потрібно уникати різких стартів і пробуксовок в перші хвилини після старту. В іншому випадку коробці гарантований підвищений знос і, як наслідок, швидкий вихід з ладу.

Крім того, слід пам’ятати про заміну масла, інтервал якої у випадку з «автоматом» приблизно в два рази менший, ніж у «механіки». Відмова від «масляного сервісу» загрожує поломкою агрегату і скороченням його терміну служби.

Нарешті, ще два мінуси «автомата» стосуються руху в снігу. При попаданні в так званий «сніговий полон» машину з АКП практично неможливо витягнути враскачку, а буксувати з такою коробкою і зовсім небезпечно – в першу чергу, через перегрів і можливого дорогого ремонту після нього.

Читайте також  Назвали п'ять найчастіших помилок при покупці нового автомобіля

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.