Названо 10 вірних ознак швидкої поломки двигуна автомобіля

0
957

Експерти розповіли, що вказує на прийдешній капремонт. Будь-які агрегати в автомобілі можуть зламатися і двигун не виняток. Фахівці відзначили, що є ряд ознак, які вказують на те, що силовий агрегат скоро зламається. В середньому сучасні машини двигуни проїжджаю від 150 до 300 тисяч км, але є і мільйонники. Однак не тільки показники одометра існують непрямі ознаки, що сигналізують про швидкі проблеми, які назвало видання inforeactor.ru .

Так, якщо мотор “троїть” на холостому ходу, це говорить про знос в підшипниках двигуна і краще оперативно перевірити проблему. Також збої в роботі з’являються через велику різницю в зазорах і механізмах внаслідок великої різниці ступеня стиснення в циліндрах.

Ще одна ознака – втрата динаміки через знос циліндрів і поршнів або падіння компресії. Якщо динаміка скоротилася на 25% – стан критичний. Можливо справа в котушці запалювання або відмову свічки запалювання. У разі, якщо власник зазначив, що мотор став більше «є» масла, потрібно по-швидше відвідати сервіс. Даний ознака говорить про знос агрегату.

Також тривожним сигналом є проблеми з запуском. Причина може критися в неповному закритті клапанів і поломки клапанних пружин, а також можливі тріщини в блоці двигуна. Крім того сигналом про швидкий вихід двигуна з ладу говорить збільшення витрати палива, так як це вказує на проблеми цилиндропоршневой групі і в кривошипно-шатунного механізму.

Варто звернути особливу увагу, якщо власник помітив сильну детонацію при активному режимі роботи двигуна. Головне відрізнити цей ознака від «троїння». Дивний стукіт в моторі теж явлется тривожним сигналом, так як будь-які сторонні звуки з надр двигуна вказують на проблеми з агрегатом.

Крім іншого, капремонту не уникнути ще пробита прокладка головки блоку циліндрів (ГБЦ), а перегрів мотора вказує на негерметичність камер згоряння. Слід звернути увагу на рівень охолоджувальної рідини. Нарешті, розбіжність в показниках компресії є очевидною ознакою прийдешньої «капіталки».

Читайте також  Как распознать «автомобиль-утопленник»: советы для водителей

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.