Що категорично не можна мити в автомобілі: поради від механіка

0
907

Догляд за автомобілем є необхідною складовою його експлуатації, якщо ви прагнете, щоб ваш автомобіль прослужив вам довгий час. Це включає в себе регулярне миття автомобіля, як ззовні, так і всередині. Проте існують деякі місця, які деякі експерти категорично не рекомендують мити.

Механік із 56-річним стажем Скотті Кілмер висловив своє ставлення до останнього тренду серед водіїв використання миття високого тиску для догляду за автомобілем. Деякі водії навіть хваляться, що таке миття ефективно видаляє бруд з моторного відсіку.

Однак Кілмер вважає, що таким чином можна погіршити продуктивність автомобіля та зіткнутися з дорогими ремонтними роботами. Проблема полягає в тому, що в моторному відсіку є багато електричних елементів, які не переносять вологу. Те ж саме стосується двигуна, який може вийти з ладу, якщо вода потрапить всередину.

Експерт підкреслює, що зовнішній вигляд бруду на двигуні не є показником його поганої роботи. Він особисто не чистить двигуни своїх автомобілів і вважає, що це не завдає їм ніякої шкоди.

У разі, якщо ваш двигун все ж таки потрапив під воду внаслідок помилки, Скотті рекомендує обережно висушити електричні з’єднання феном. Це може допомогти усунути проблеми, що виникли від попадання води, і запобігти серйознішим пошкодженням.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!