Експерти назвали 3 способи зупинити іржу на кузові автомобіля

0
1157

Експерти розповіли про деякі способи ефективної боротьби з іржею на кузові автомобіля. Дані кроки допоможуть довше зберегти машину в хорошому стані, не вкладаючи в неї значні кошти.

В першу чергу іржа з’являється в тріщинах, або місцях, де відпала фарба. Утворити вразливі точки може будь-яке незначне пошкодження і навіть пряме сонячне світло. У разі виявлення корозійного покриття слід негайно почати його чистку наждачним папером аж до голого металу, після чого використовувати ґрунтовку і фарбу. У тому випадку, якщо плями вже досить великі, або ж місце вкрите якимись бульбашками, слід скористатися дротяною щіткою. Зважаючи на те, що подібні ефекти утворюються через розширення сталі, прибрати їх буде досить складно. Після очищення слід знову пройтися наждачним папером, а потім використовувати ґрунт і фарбу.

Читайте також  Toyota відкличе 1,6 мільйона автомобілів по всьому світу

Третій спосіб стосується моменту, коли іржа вже пробила кузов наскрізь. У виду того, що сталь, яка застосовується в автомобілебудуванні, досить дешева, є сенс повністю поміняти запчастину. Втім, для запобігання такого результату слід завчасно користуватися захисними складниками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.