Тюнінг машин вельми популярний в нашій країні. Однак, таке «прокачування» автомобіля може серйозно зашкодити його перепродажі.
Як правило, навіть за вельми скромний термін експлуатації власник машини напевно знайде, що модернізувати в своєму автомобілі, і придумає, як виділити його з інших транспортних засобів. У більшості випадків такий тюнінг зменшить цінник машини на вторинному ринку і знизить її ліквідність.
У зміні екстер’єру моделі немає нічого жахливого. Однак варто брати до уваги – обтягування авто вінілом, перефарбування окремих елементів кузова, навішування різних сторонніх елементів тощо. Це все, як мінімум, змусить потенційного споживача насторожитися. Небазові елементи обважування є всього лише невдалою спробою приховати дефекти, а плівка – маскування вогнищ корозії і просто незадовільний стан ЛФП.
Доопрацювання інтер’єру – ще один фактор, часто знижує ліквідність машини і її цінник на вторинному ринку. Інформація про обробку інтер’єру будь-якого авто, так само як і про оснащення, міститься у VIN-коді. Приховати наявність тюнінгу в салоні просто нереально. Заміна матеріалів обробки або сидінь – майже точно говорить про те, що машина потрапляла у якісь пригоди.
Зростання цін на паливо все частіше спонукає покупців автомобілів розглядати гібридні моделі. Але які з…
Пробіг у 100 тисяч кілометрів є важливою позначкою для будь-якого автомобіля, після якої можуть з’явитися…
Автозаправні станції продовжують приємно дивувати українських водіїв – ціни на пальне знову пішли вниз. Про…
В Україні проїзд на червоне світло зазвичай карається штрафом. Але є три випадки, коли це…
Якщо поліція зупинила водія, він має право дізнатися причину зупинки. Відповідно до Закону України "Про…
Власники автомобілів з автоматичною коробкою передач (АКПП) нерідко запитують себе: навіщо взагалі потрібен режим «N»…
Leave a Comment