В інтернеті продемонстрували найдорожчу ГАЗ-23 «Волгу»

Блогер Roma Urraco розповів на власному Youtube-каналі про ексклюзивну ГАЗ-23 «Волга».

0
1047

 Автолюбитель представив дуже рідкісне авто ГАЗ-23, що оцінюється в 140 тис. доларів.

Цей ГАЗ-23 піддали найтоншої реставрації і зараз його показали в одному з автосалонів разом з іншими машинами радянського періоду. Автомобіль відновлювали відповідно до оригінальної моделі.

Авто обзавелося прізвиськом «догонялки», так як використовувався в КДБ і інших спецслужбах Радянського Союзу. ГАЗ-23 «Волга» застосовувалася в ході спецоперацій, а ще для супроводу.

Найбільш очевидна відмінність ГАЗ-23 від ГАЗ-21 ховається під капотним простором, так як вона отримала 5,5-літровий двигун V8 ЗМЗ-23 продуктивністю 195 к.с. У парі з мотором працює 3-ступінчаста автоматична трансмісія. Крім цього модель має посилену підвіску і більш потужну гальмівну систему.

ГАЗ-23 до першої «сотні» прискорювався всього за 16 секунд, а ГАЗ-21 – за 32 секунди. При спорядженому вазі 1620 кг ГАЗ-23 може максимально розганятися до 160 км / г.

Під капотом можна помітити характерну маску, встановлену в зв’язку зі збільшеним радіатором. ГАЗ-23 «Волга» випускався з 1962 по 1970 рік. В цілому було випущено 960 авто. Варто відзначити, що вона призначалася тільки для держслужб і в приватні руки її не продавали, і до наших днів збереглося приблизно 20 – 30 машин.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.