Як помити авто взимку

Час читання: < 1 хв.
0
5 хитрощів, аби цей процес не перетворився на проблему.

Щороку зима в Україні різна, тому універсальної поради щодо миття авто немає. Якщо 10 градусів морозу, то мити його немає необхідності. Якщо ж температура коливається від мінусової до плюсової, то питання мийки стоїть гостріше.

Звертайте увагу на миття дна автомобіля. Найбільше це стосується, коли температура коливається від мінусової до плюсової. Коли стабільний “мінус”, бруд на автомобілі то примерзає, то тане. Це спричиняє корозійні процеси. Впливають на пришвидшену корозію металу сіль і хімічні реагенти, якими дорожні служби посипають автодороги. Ця хімія чіпляється до дна авто і викликає корозію.

Використовуйте автохімію. При підготовці автомобіля до зими його потрібно добре вимити, але після мийки покрийте автомобіль воском. До машини буде приставати менше бруду і не виникатиме бажання зайвий раз заїхати на автомийку.

Не мийте автомобіль у сильний мороз. Що нижча температура повітря, то повільніший процес корозії. Немає потреби зайвий раз “розморожувати” автомобіль. Якщо почнете мита авто у мороз, то створите собі додаткові проблеми – можуть замерзнути замки, петлі та інші важкодоступні місця, в які під час мийки потрапляє волога.

Якщо немає можливості сушити авто в теплому приміщенні після мийки, заведіть машину і відкрийте всі дверцята і багажник. Опалення салону повинно бути вимкненим. Процес повинен тривати близько 10 хвилин, щоб автомобіль зігрівся після мийки.

Продувайте стисненим повітрям замки і петлі дверей. Також можна застосувати хімію типу WD-40 для дверних петель. Добре просушіть ущільнювачі і “пройдіться” по них силіконом.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!