Модель Mitsubishi Express отримала найгірший рейтинг на краш-тесті

0
146

Фургон Mitsubishi Express отримав найнижчий рейтинг за підсумками краш-тестів австралійської організації ANCAP.

Австралійська незалежна організація ANCAP оголосила підсумки краш-тесту фургона Mitsubishi Express . В результаті модель отримала нульову оцінку з безпеки. Це найнижчий рейтинг для автомобілів в історії проведення випробувань в Австралії. На сьогоднішній день історія краш-тестів організації ANCAP налічує 28 років.

Нагадаємо, що фургон Mitsubishi Express повернувся на ринок Австралії в 2020 році після семирічної відсутності. Експерти повідомляють, що у даної машини відсутні практично всі сучасні системи безпеки. Так, безпеку дорослих пасажирів фургона Express фахівці ANCAP оцінили вcего в 55%. Крім того, в трьох з чотирьох тестових зіткнень зафіксували високий ризик отримання травми грудей у водія автомобіля. Захист пішоходів була оцінена в 40%.

« Mitsubishi недавно представила Express на нашому ринку, але його характеристики не відповідають сьогоднішнім критеріям безпеки. Всім відомо, що Mitsubishi може випускати автомобілі з високим рівнем безпеки, і ми закликаємо їх прискорити адаптацію цих функцій для фургона Express », – повідомила виконавчий директор ANCAP Карла Хорвег.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.