Оновлений флагманський седан Audi A8 помітили на тестах (ФОТО)

0
214

Чотиридверний флагман Audi A8 працює з 2017 року, а це означає, що конкурент BMW 7-Series, Lexus LS і Mercedes-Benz S-Class ось-ось піддасться рестайлінгу.

Audi представила нинішнє четверте покоління A8 в другій половині 2017 року, а це означає, що топ-седан пройшов приблизно половину своєї передбачуваної кар’єри. Хоча седан як і раніше відповідає останнім моделям бренду з точки зору дизайну, Audi все ж оновить A8, щоб підтримувати модель в актуальному стані. Оновлений седан вперше можна побачити на шпигунських фотознімках в камуфляжних наклейках.

Audi завдає маскування не тільки на явно видозмінені бампери, а й на нижню частину передньої оптики. «Психоделічний принт» повинен перешкодити нашому сприйняттю обрисів фар, хоча це не особливо вдається: блоки виглядають як фари A3 і Q8. Задні ліхтарі, здається, збережуть свою форму, хоча Інгольштадт коригує світлову сигнатуру. Світлодіодна стрічка, що проходить по всій ширині, тепер «розривається» в декількох точках. Самі блоки задніх ліхтарів також будуть розділені більш сегментованими світлодіодними деталями.

Читайте також  Компанія Ford почала випробування нового Ford Mustang (ФОТО)

Повнорозмірний розкішний седан, спійманий фотошпигунів під час зимових випробувань в північній Скандинавії, мав стандартну колісну базу. Попередній набір шпигунських знімків показав, що Audi також тестує A8 L, можливо, в ультра-люкс специфікації Horch. Варіант Horch повинен стати прямим противником Mercedes-Maybach S-Class. Оновлений A8 може стати першим автомобілем марки з цим прославленим лейблом і увійде в історію як останній Audi з величним двигуном W12.

Офіційне розкриття інформації заплановано на найближчі місяці. Оскільки Audi оголошує, що A4 і A6 стануть повністю електричними автомобілями до кінця десятиліття, A8, ймовірно, піде за цим прикладом.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.