Мережа заправок UPG – якість пального та безпека

0
25

Кожен відповідальний автолюбитель знає про те, що якість пального, яке продається на автозаправна станціях може суттєво відрізнятися. Причому навіть не важливо, що виробляється воно з однієї і тієї самої нафти. У сучасних реаліях, найчастіше можна зустріти на автозаправних станціях бензин А-92 та А-95, дизпаливо, а також автомобільний газ, але далеко не кожен у цей момент замислюється про те, чому пальне має саме ту чи іншу назву, а також як це може впливати на шкідливість палива для автомобіля.

Приклад на основі мережі АЗС UPG

Як багато хто знає, назва пального залежить від його октанового числа. Основні види бензину – це 92, 95, 98+, причому варто зауважити, що 92 та 95 бензин може використовуватися у випадку з більшістю сучасних автомобілів, а щодо бензину 98+ та А-100, то вони призначені для автомобілів, які оснащені особливо потужними двигунами, що відповідно відрізняються високим ступенем стиснення. Низьке октанове число бензину може викликати в таких двигунах детонацію. Тим не менш, бензин 98+ можна використовувати і у звичайних автомобілях, так як такий підхід може дозволити знизити витрату пального, а також додати швидкості (що, втім, можливо лише при справності всіх вузлів та агрегатів автомобіля). Саме таким є бензин А-100 від мережі заправних станцій UPG, якість пального у якої ретельно контролюється, що гарантує його чистоту, без будь-яких присадок. Таке пальне відповідає європейським стандартам та має мінімальну кількість органіки.

Окремо слід розглянути і дизельне пальне, оскільки його якість залежить від різних складових:

  • рівня технологічності на виробництві;
  • чистоти складу;
  • контролю якості під час перевезення.
Зараз читають  Сравнительная характеристика зимних костюмов Norfin Element + и Norfin Element Gray

У мережі автозаправних станцій UPG якість пального контролюється на кількох етапах. Це дозволяє максимально уникати долучення до продукту будь-яких домішок, і, водночас, зменшувати кількість у ньому сірки. У дизельному паливі від UPG кількість сірки становить 2,3%, що в 4 рази нижче за допустиму в нашій країні норму. Що ж до доставки, то «коротке логістичне плече» у UPG становить лише 180 кілометрів, а регулярна перевірка та прочищення резервуарів для зберігання пального також впливає на його кінцеву якість під час реалізації.

На багатьох мережних автозаправних станціях сьогодні можна зустріти пальне з позначкою «Супер» або «Плюс» і в більшості випадків така позначка говорить про те, що в цьому паливі містяться:

  • очищаючі присадки, що дозволяють знімати нагар зі свічок та клапанів;
  • стабілізатори, антиоксиданти та реактиватори металів, що застосовуються для більш високої стабільності пального;
  • антидимні та антисажові модифікатори;
  • модифікатори займання, що дозволяють штучно коригувати октанове число в бензині та цетанове число у дизпаливі;
  • присадки, що впливають на низькотемпературні показники (у дизпаливі).

У компанії UPG підкреслюють, що подібні присадки цілком імовірно можуть негативно впливати на чистоту пального, що за підсумком позначається на появі осаду на свічках і накипу на клапанах. Виходячи з цього, в UPG якість пального контролюють особливо ретельно і відмовляються від будь-яких домішок у чистому продукті.

Якщо заправляти автомобіль виключно чистим пальним, можна продовжити термін служби двигуна, заощадити на обслуговуванні, а також зменшити негативний вплив, який він надає на навколишнє середовище.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.