Головна Новини Швидкий знос шин: названо переваги та недоліки нової Tesla Model Y

Швидкий знос шин: названо переваги та недоліки нової Tesla Model Y

Власник Tesla Model Y розповів, чому це найпопулярніший електромобіль у світі

0
69

Блогер Джон Гіббс поділився оглядом володіння Tesla Model Y з пробігом 80 500 км. Гіббс володіє Model Y Long Range, яка в даний час оцінюється від 50 490 доларів, із запасом ходу в 530 км. Електричний кросовер розганяється від 0 до 97 км/год за 4,8 секунди.

Гіббс придбав свою Tesla Model Y 2021 в грудні 2020 року і з того часу багато їздив на ній, проїхавши 48 тис. км по трасі на додаток до 32 тис. км у змішаному режимі.

При цьому блогер тільки вихваляє Model Y. Це його перший автомобіль, який продовжує покращуватися після покупки завдяки постійним оновленням програмного забезпечення Tesla бездротової мережі (OTA). Його попередні автомобілі залишалися незмінними з першого дня і до моменту продажу, тоді як Model Y є значно покращеною машиною з моменту її покупки.

Однією з ключових областей покращення Model Y є функція самостійного водіння. Спочатку Full-Self Driving (FSD) не пройшла “тест чоловіка”, з гумором сказав Гіббс. Коли машина була новою, ІІ кілька разів помилявся і його дружина боялася ним користуватися. Але завдяки постійним оновленням OTA функція FSD Beta покращилася як на дріжджах.

Крім того, Гіббс також сподобався рівень обслуговування Tesla. Так, при поломці одного зі склопідйомників ремонтна бригада приїхала до гаража до блогера і на місці полагодила деталь. Більше того, за його оцінками, він заощадив 5800 доларів на витратах на паливо. З одним роком безкоштовної зарядки у мережі Tesla Supercharger Гіббс стверджує, що витратив лише 313 доларів на зарядку.

Одним із двох недоліків, які він згадав, є прискорення, що багато хто може вважати перевагою. Оскільки подвійні двигуни передають момент, що крутить, на всі чотири колеса, шини швидко зношуються, сказав Гіббс.

Знос шин залежить від типів поверхонь, якими рухається автомобіль, стилю водіння, аеродинаміки і того, наскільки добре власники обслуговують свої машини.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.