Як на Херсонщині працює плаваючий всюдихід Богун (відео)

0
66

На Херсонщині для порятунку населення з підтоплених районів ДСНС використовує український снігоболохід «Богун», повнопривідний рятувальний автомобіль підвищеної прохідності. До цього, починаючи з 2020 року, він неодноразово брав участь у порятунку постраждалих від паводків. Відео роботи всюдихода у Херсонській області опубліковано на офіційній сторінці ДСНС у Facebook.

Снігоболотохід «Богун» — це модифікація відомого у всьому світі українського всюдихода-амфібії Sherp. Він створений для роботи у найскладніших умовах та типах місцевості, зокрема болотистих. Діамерт коліс всюдихода — 1600 мм. Усередині коліс передбачені спеціальні баки для палива ємністю 50 літрів кожен. Габарити автомобіля — 3400 х 2520 х 2520 мм, маса — 1600 кг.

На борту «Богуна» можуть розміститися до 6 людей. Також він пристосований для транспортування маломобільних людей, у тому числі на ношах, та здатен буксирувати причіп масою до 2,4 т.

Снігоболотохід «Богун» укомплектований 1,5-літровим дизельним двигуном Kubota потужністю 44 к.с. Працює агрегат у парі із п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. Витрата палива — 6 літрів на 100 км. Максимальна швидкість — 45 км/год на суші та 6 км/год на воді.

Всюдихід оснащений лебідкою, бензопилами, шанцевим інструментом, медичним обладнанням, засобами зв’язку та GPS-навігацією. Також на борту є світлодіодні акумуляторні ліхтарі, аптечка, акумулятор, обігрівач, вогнегасник, гідрокостюми для рятувальників та багато іншого, аж до запчастин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!