Головна Новини Hyundai та Kia заплатять власникам старих автомобілів

Hyundai та Kia заплатять власникам старих автомобілів

Hyundai та Kia врегулювали позов про крадіжку автомобілів на 200 мільйонів доларів

0
1511

Hyundai та Kia домовилися виплатити понад 200 мільйонів доларів власникам близько 9 мільйонів автомобілів, у яких відсутній важливий протиугінний пристрій, в рамках колективного позову. Автовиробники не включили іммобілайзер, який запобігає запуску двигуна без наявності ключа, в базові комплектації деяких автомобілів Hyundai та Kia 2011-2021 модельного року. Власники стверджували, що це суперечить правилу безпеки транспортного засобу, який вимагає, щоби автомобіль не заводився без ключа.

Минулого літа користувачі соцмереж опублікували відеоролики з практичними рекомендаціями, в яких розкривався спосіб легкого підключення транспортних засобів до мережі. Повідомлення в соціальних мережах спровокували сплеск викрадень автомобілів у США.

Адвокати, які представляють позивачів, назвали мирову угоду «всеосяжним довгоочікуваним полегшенням». За словами адвокатів, більша частина компенсації, 145 мільйонів доларів, піде на покриття особистих збитків, завданих власниками, включаючи втрачені або вкрадені транспортні засоби, транспортні засоби, які зазнали збитків, втрату особистого майна та витрати, пов’язані зі страхуванням.

Представник Kia підтвердив врегулювання суперечки та заявив, що компанія «рада» врегулювати колективний позов. Hyundai також підтвердила, що угоди було досягнуто.

Hyundai та Kia також продовжать виконувати оновлення програмного забезпечення для порушених автомобілів, які покращать існуючу систему сигналізації та запобігають запуску автомобіля без ключа.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.