Кабінет міністрів України опублікував постанову №437 від 02.05.23 р, яка значно спростить життя автовласників. Як мінімум, три атавізми підуть в минуле. Що змінилося, – розбирався AUTO-Consulting.
1. «За бажанням власника державна реєстрація нового транспортного засобу може проводитися продавцем цього транспортного засобу (суб’єктом господарювання) на підставі заяви, поданої від імені власника, відповідно до договору купівлі-продажу»!
Відтепер не потрібні нотаріальні доручення на реєстрацію авто від Власника, бо Власник прямо в договорі має право вказати особу( менеджера автосалону чи іншу особу), якій він довіряє зареєструвати його авто!
2. «Якщо транспортний засіб не доставлятиметься до місця його державної реєстрації своїм ходом, номерний знак для разових поїздок або номерний знак “Транзит” видається його покупцеві за бажанням.
У разі коли відповідно номерний знак для разових поїздок або номерний знак “Транзит” на проданий новий транспортний засіб не видавався, в акті огляду реалізованого транспортного засобу та в оформленому в електронному реєстрі акті приймання-передачі робиться відмітка “Не видавався”.”
Відтепер номерні знаки Транзит покупець авто буде отримувати ЛИШЕ за бажанням та не сплачувати за нього гроші в обовʼязковому порядку навіть коли номерний знак Транзит покупцю не потрібен і йде на знищення!
Volkswagen заслужено вважається виробником надійних і витривалих моторів, однак навіть у них є типові слабкі…
Якість палива на АЗС стає темою обговорень серед водіїв. Періодично з'являється інформація, що автосервіси привозять…
Toyota RAV4 давно користується популярністю в США завдяки просторому салону, ефективності та відмінному співвідношенню ціни…
Сенсорні екрани стали невід'ємною частиною сучасних автомобілів, але не всі водії задоволені ними. Особливо коли…
Водіння автомобіля завжди пов'язане з певними ризиками, і кожен водій хоча б раз стикався із…
Позашляховики Toyota завжди популярні, і RAV4 залишається одним із найулюбленіших авто не тільки в США…
Leave a Comment