Tesla Inc підняла ціни в Сполучених Штатах вдруге менш ніж за два тижні, як показано на її вебсайті, після шестиразового зниження цін цього року. Зростання цін торкнулося моделей Model Y і Model 3, які подорожчали на скромні 250 доларів кожен.
Базова ціна Tesla Model Y тепер становить 47 240 доларів, а кросовер Model Y Long-Range і варіант Performance оцінюються в 50 240 і 54 240 доларів відповідно. Тепер компанія пропонує свою найдоступнішу версію Model 3 за 40 240 доларів, а топові варіанти – за 53 240 доларів.
Tesla знижувала ціни на свої електромобілі в усьому світі з січня, в тому числі в Сполучених Штатах, прагнучи збільшити обсяги продажів, особливо на свої моделі масового сегмента – кросовер Model Y і седан Model 3.
Генеральний директор Ілон Маск минулого місяця дав зрозуміти, що виробник електромобілів приділятиме пріоритетну увагу зростанню продажів, а не прибутку в умовах слабкої економіки, хоча валовий прибуток Tesla впав до більш ніж дворічного мінімуму в першому кварталі.
Компанія Tesla знову опинилася в центрі уваги завдяки своєму амбітному проєкту Cybercab 2026 — повністю…
Під час експлуатації зимових шин водії нерідко помічають, що в протекторі застрягає безліч каменів —…
Дискусії про те, чи потрібно прогрівати двигун перед поїздкою в зимову пору року, не вщухають.…
Компанія Kia представила перші зображення потужної версії електромобіля EV4, яка отримає назву EV4 GT. На…
Обговорення поганої якості знімків з дорожніх камер не вщухає до цього дня. Багато хто вважає,…
Обговорення швидкого зникнення двигунів внутрішнього згоряння нерідко пов'язані не з їх недостатньою ефективністю, а з…
Leave a Comment