В Україні оновили список захворювань та вад, з якими не можна керувати автомобілем. Відповідний наказ №1817 затвердило Міністерство охорони здоров’я.
Так, до керування легковими автомобілями не допускаються особи з хронічними захворюваннями оболонок ока зі значним порушенням функції зору, зі стійкими змінами повік; хронічним запаленням слізного мішка, норищем слізного мішка, а також зі сльозотечею (якщо його не можна вилікувати); порушенням контрастної чутливості та нічного зору; глаукомою. Гострота бінокулярного зору – менше 0,5 та ін.
Також не допускаються до керування легковими автомобілями люди з порушенням вестибулярного апарату із синдромом запаморочення, із злоякісною артеріальною гіпертензією. Під обмеженням особи з серцевою недостатністю IV класу, з аритмією серця (якщо вона призводить до певних станів), з хронічним розшаруванням аорти, з хронічними психічними захворюваннями, епілепсією та ін.
Крім того, до керування легковими автомобілями не допускаються особи, які перенесли гострий мозковий крововилив.
При деяких захворюваннях та пороках допуск до керування автомобілем може бути наданий лікарями індивідуально після проведення відповідного лікування та реабілітації.
Остання хвиля позашляховиків та кросоверів, що з'явилися у продажу, виглядає набагато утилітарніше, ніж її попередники.…
Після сезонної зміни шин автолюбителі запитують: як правильно зберігати літню гуму? Багато хто вважає за…
Оскільки Lexus ES нинішнього покоління випускається вже шостий рік, автовиробник вважав, що настав час для…
Своєчасна заміна покришок дуже важлива для безпеки автомобіля, але некваліфіковані шиномонтажники можуть принести більше шкоди,…
У рамках Міжнародного автосалону в Гуанчжоу 2024 року відбулася прем'єра електричного концепт-кара AUDI E. Модель…
Власники електрокарів розповіли, з якими поломками їм доводилося стикатися за останні 2 роки. Перше місце…
Leave a Comment