Головна Новини Українці можуть отримати допомогу пальним на WOG: як оформити

Українці можуть отримати допомогу пальним на WOG: як оформити

Час читання: 2 хв.
0

З 9 серпня підписка є Допомога доступна в мережі АЗК WOG. Це означає, що благодійники з усього світу можуть допомогти українцям паливом онлайн.

Про це повідомляє прес-служба компанії .

“Гуманітарна платформа єДопомога у партнерстві зі всеукраїнською мережею АЗК WOG починаючи з 9 серпня надали можливість Благодійникам з будь-якої країни світу допомогти онлайн горючим українцям, які цього гостро потребують і залишили заявки на платформі”, – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб допомогти, потрібно зареєструватися на платформі, вибрати заявку на допомогу в розділі Пальне та оплатити Передплату – на 200, 500 або 1000 гривень. Після того, як передплата буде оплачена, людині, яка подала заявку, прийде спеціальний код, який можна буде використовувати на АЗК WOG для покупки палива.

Підписка на паливо є разовою та дійсна протягом 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок у мережі WOG.

Якщо підписка не використана протягом цього часу, платформа єДопомога інформує благодійника, що підписка прострочена та згенерована заново, та повідомляє про необхідність надіслати його новому Заявнику, який потребує допомоги.

Як отримати допомогу?

  • Зареєструватися на платформі https://social.edopomoga.gov.ua/ru/
  • Залишити заявку на допомогу
  • Коли Благодійник вибере заявку та здійснить оплату, Заявник отримає код в електронному кабінеті на платформі та смс-повідомлення на номер мобільного телефону.
  • Щоб скористатися допомогою, при купівлі пального на касі потрібно надати цифри коду із СМС або показати Підписку єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Як стати Благодійником?

  • Перейти за посиланням на платформу https://social.edopomoga.gov.ua/
  • Вибрати заявку, яку хочете закрити та зручний номінал для оплати: 200, 500 або 1000 гривень.
  • Сплатити вибрану суму. Після оплати Заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися підпискою на пальне протягом 30 календарних днів.
  • Після використання Заявником допомоги Благодійники, які пройшли реєстрацію на платформі, отримуватимуть підтвердження про купівлю, в якому буде вказано вид, вартість та кількість літрів придбаного пального.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Дякуємо!

Тепер редактори знають.