Більшість жінок після зміни прізвища продовжують їздити зі «старими» правами. Але керувати транспортним засобом за такими документами закон не дозволяє. Його потрібно поміняти.
Водночас обмін таких свідоцтв є не правом, а обов’язком їх власника, наголошує Road Advocate. А саме, згідно зі статтею 25 Положення про порядок видачі посвідчень водія, затвердженого постановою КМУ від 08.05.1993 р. N 340, заміна посвідчень водія при зміні персональних даних власника (прізвища, імені, по батькові, ім’я, стать, ).
Біржа не склала іспит і попередній сертифікат був анульований. Під час воєнного стану обмін проводився без медичної довідки (форма 083/®). Обмін відбувається в будь-якому з сервісних центрів МВС, незалежно від прописаного місця проживання. Комісія за обмін 243 грн.
Для обміну посвідчення водій повинен подати до сервісного центру МВС наступні документи:
При цьому, закон не передбачає якогось строку для проведення обміну. Отже, посвідчення можна обміняти у будь-який час, але після зміни прізвища “старе” посвідчення водія і не дає права керувати транспортними засобами.
Великі кросовери набирають популярності на світовому ринку. Причому високим попитом стали мати навіть дорогі моделі.…
Багато хто зауважує, що в протектор шин у процесі експлуатації забиваються камені, як зовсім дрібні,…
Компанія Mercedes-Benz ініціювала відгук гібридних автомобілів AMG , оснащених системою E Performance , через програмну…
В Україні водійське посвідчення можна отримати лише після досягнення встановленого віку, який залежить від категорії…
Конденсат усередині автомобільних фар – поширена проблема, з якою автовласники особливо часто стикаються у міжсезоння.…
Водії в Україні можуть значно зекономити на штрафах за порушення ПДР, сплативши їх упродовж десяти…
Leave a Comment