За червоні поворотники ви можете отримати штраф

2
1495

В Україні багато машин з червоними поворотниками. Зазвичай ці машини виробляються для американського ринку, а потім імпортуються в Україну.

Проте водіям варто знати, що в Україні використання червоних покажчиків повороту або встановлення червоних поворотників може призвести до зупинки поліцією та штрафу.

Згідно з правилами дорожнього руху, технічний стан автомобілів та обладнання має відповідати нормам безпеки дорожнього руху. Отже, використання автомобіля в Україні заборонено, якщо колір, тип або кількість світлової установки автомобіля не відповідає конструктивним вимогам автомобіля.

Зараз читають  Ринок таксі чекають на деякі зміни

Передні і задні покажчики повороту автомобіля повинні бути жовтими. Ця вимога діє з 2017 року.

Покажчик повороту є попереджувальним сигналом, тому використання попереджувального сигналу та його перетворення з порушенням вимог КУпАП карається штрафом у розмірі 510 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

2 КОМЕНТАРІ

  1. Можна і поправку би зробити,що дозволяє такого виду поворотні сигнали,не обов’язково людям на горло наступати.Всім відомо,що в Україну ввезено велика кількість авто з Америки.
    Чого в Україні є люди,що провокують народне невдоволення.Може то є зрадники?Треба перевірити.
    На “рівному місці”створюється проблема.З цим треба кінчати,б-дь!

    • Давно пора. Та як це можливо проходить сертифікацію із червоними поворотниками штрафувати і тих потрібно хто робить ці сертифікації

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.