В Україні змінився алгоритм підготовки водіїв

0
33

З 24 липня розпочнеться навчання кандидатів у водії за новим алгоритмом. Відтак, згідно з інформацією на сайті Полтавського військового уряду, навчання в автошколі буде розділено на два етапи: теоретичне навчання та практичне навчання.

Після проходження теоретичної підготовки в автошколі кандидат у водії отримує відповідний сертифікат, дійсний протягом одного року. Водночас скасовується іспит в автошколі і потрібно буде здавати теоретичний іспит у Центрі обслуговування головного офісу.

У разі успішного проходження громадяни зможуть обрати автошколу та проходити там практичну підготовку. Після закінчення навчання пройдіть внутрішній іспит в автошколі та отримайте сертифікат, дійсний протягом двох років.

Після цього кандидати у водії зможуть пройти практичний іспит у Сервісному центрі МВС та отримати посвідчення водія.

Зараз читають  Шахраї вигадали новий спосіб викрадення авто – що потрібно знати водіям

Завдяки цим змінам брати участь у практичних заняттях можуть лише ті, хто вже знає правила дорожнього руху, тим самим сприяючи безпеці дорожнього руху.

Крім того, кандидати у водії можуть обрати автошколу в два етапи навчання, пройти теоретичну та практичну підготовку в різних регіонах, а також скласти іспит та отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС. справ, незалежно від місця навчання.

Ці зміни передбачені постановою № 601 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.