Невтішним відгуком про використання електрокарів для поліцейської служби поділився комісар поліції у графстві Глостершир, Кріс Нельсон. Повідомляється, що автомобілі на електротязі досить часто розряджаються і залишаються без енергії під час чергувань. Це є проблемою для поліцейських, тому що потрібно шукати або зарядну станцію, або викликати підмінний автомобіль, передає The Telegraph.
В автопарку регіонального підрозділу із 453 автомобілів електрокари становлять 21%. Основна частина – це Nissan Leaf (66 штук), а також 9 Nissan NV200.
Однією з головних причин швидкої розрядки в поліції називають велику кількість споживачів енергії у порівнянні зі звичайним автомобілем (рація, спецсигнали, мигалка тощо). Крім цього, швидкому зносу батареї може також сприяти більша інтенсивність використання, на яку електрокари, як правило, не розраховані.
У поліції Великобританії вважають, що поки що електрокари не настільки розвинені, щоб забезпечити безперебійне несення служби поліції в нинішніх умовах. Найцікавіше у світлі цього всього, що з 2030 року у Великій Британії заборонять продаж бензинових та дизельних автомобілів. З можливих варіантів вирішення проблеми – для поліцейських зроблять виняток або пересадять їх на більш “досконалі” електрокари
Експерт підкреслює, що проведення нульового технічного обслуговування відіграє важливу роль у довговічності та надійності автомобіля.…
Європейський підрозділ Toyota анонсував запуск нового підприємства, яке займатиметься системною переробкою вживаних автомобілів. Основна мета…
Придбання автомобіля з великою кількістю попередніх власників може нести певні ризики. Часті перепродажі транспортного засобу…
Стан шин має безпосередній вплив на безпеку водія та пасажирів, але багато хто не звертає…
Баварський автовиробник продовжує зміцнювати свої позиції у преміальному сегменті електрокарів. У 2024 році BMW реалізувала…
Volvo розширює лінійку своїх кросоверів і готується вивести на ринок нову модель Volvo EX30 2025…
Leave a Comment