Невтішним відгуком про використання електрокарів для поліцейської служби поділився комісар поліції у графстві Глостершир, Кріс Нельсон. Повідомляється, що автомобілі на електротязі досить часто розряджаються і залишаються без енергії під час чергувань. Це є проблемою для поліцейських, тому що потрібно шукати або зарядну станцію, або викликати підмінний автомобіль, передає The Telegraph.
В автопарку регіонального підрозділу із 453 автомобілів електрокари становлять 21%. Основна частина – це Nissan Leaf (66 штук), а також 9 Nissan NV200.
Однією з головних причин швидкої розрядки в поліції називають велику кількість споживачів енергії у порівнянні зі звичайним автомобілем (рація, спецсигнали, мигалка тощо). Крім цього, швидкому зносу батареї може також сприяти більша інтенсивність використання, на яку електрокари, як правило, не розраховані.
У поліції Великобританії вважають, що поки що електрокари не настільки розвинені, щоб забезпечити безперебійне несення служби поліції в нинішніх умовах. Найцікавіше у світлі цього всього, що з 2030 року у Великій Британії заборонять продаж бензинових та дизельних автомобілів. З можливих варіантів вирішення проблеми – для поліцейських зроблять виняток або пересадять їх на більш “досконалі” електрокари
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…
Leave a Comment