Британські поліцейські відмовилися від електрокарів – причина

0
651
Виявилося, що автомобілі на альтернативних видах енергії можуть серйозно перешкодити поліції виконувати службовий обов’язок.

Невтішним відгуком про використання електрокарів для поліцейської служби поділився комісар поліції у графстві Глостершир, Кріс Нельсон. Повідомляється, що автомобілі на електротязі досить часто розряджаються і залишаються без енергії під час чергувань. Це є проблемою для поліцейських, тому що потрібно шукати або зарядну станцію, або викликати підмінний автомобіль, передає The Telegraph.

В автопарку регіонального підрозділу із 453 автомобілів електрокари становлять 21%. Основна частина – це Nissan Leaf (66 штук), а також 9 Nissan NV200.

Однією з головних причин швидкої розрядки в поліції називають велику кількість споживачів енергії у порівнянні зі звичайним автомобілем (рація, спецсигнали, мигалка тощо). Крім цього, швидкому зносу батареї може також сприяти більша інтенсивність використання, на яку електрокари, як правило, не розраховані.

Зараз читають  Українці втратили інтерес до «євроблях»

У поліції Великобританії вважають, що поки що електрокари не настільки розвинені, щоб забезпечити безперебійне несення служби поліції в нинішніх умовах. Найцікавіше у світлі цього всього, що з 2030 року у Великій Британії заборонять продаж бензинових та дизельних автомобілів. З можливих варіантів вирішення проблеми – для поліцейських зроблять виняток або пересадять їх на більш “досконалі” електрокари

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.