Машина зі США – гідне вирішення проблеми з транспортом

0
137

Купівля американської машини для українського водія є чудовою можливістю отримати у володіння якісний транспорт із мінімальним пробігом та гарною ціною. Більшість знають, що економія на покупці авто з Америки становить до 30%, а при високоякісному та професійному ремонті проблем при експлуатації не виникне.

Популярність автомобілів із США і навіть Канади підкріплюється декількома особливостями та перевагами:

  • висока якість транспорту;
  • великий асортимент;
  • прийнятні ціни;
  • мінімальний пробіг.

Крім того, компанія «Boss Auto» пропонує транспорт з Європи. Кожна машина з США , Канади чи Європи ретельно перевіряється менеджерами, оцінюється та пропонується клієнту. Заздалегідь можна провести розрахунок вартості ремонту та підрахувати зиск.

Алгоритм покупка авто

Весь процес супроводжується постійними консультаціями та рекомендаціями з боку фахівців. Загальний порядок дій виглядає так:

  1. Вибір лоту та покупка. Покупець формує ряд обов’язкових критеріїв, і менеджер здійснює вибір авто. Вибирається оптимальний аукціон, після чого транспорт детально аналізується та перевіряється. Якщо авто підійшло, тоді здійснюється оплата;
  2. Транспортування. Авто доставляється територією США до порту, після чого з порту до порту України, Грузії чи Німеччини. Ще на етапі транспортування вибирається оптимальний термінал, проводиться страхування, навантаження та подальше відстеження авто;
  3. Відвантаження та оформлення. Щойно машина прибула в Україну, проводиться митне оформлення. Вибирається брокер, який заповнює декларацію, і після цього оплачуються митні платежі;
  4. Сертифікація та облік. Автомобіль в обов’язковому порядку сертифікується та після підготовки пакета документів ставиться на облік.
Зараз читають  У ЄС розширили можливості власникам українських посвідчень водія: що тепер можна?

Розрахунок вартості ремонту найкраще заздалегідь провести та підрахувати вигоду від доставки транспорту зі США та Канади.

Співпраця з компанією «Boss Auto»

Гарантується доступ до найкращих аукціонів, а високий рівень професіоналізму при підборі авто виключає будь-які проблеми та обмеження. На кожному етапі співробітництва є юридичний супровід та консультації з тих чи інших питань. Додатково надається допомога щодо ремонту автомобіля та оформлення необхідних документів для постановки на облік. Про якість послуг говорять численні відгуки від клієнтів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.