В Україні очікується різке зниження цін на авто через “зайві” машини

0
1168
UPG
До осені в Україні буде 1-1,5 мільйона зайвих автомобілів, які власники спробують продати.

Найближчим часом українці можуть почати продавати свої автомобілі, які з настанням війни їм просто не потрібні. Це пов’язано насамперед з економічним падінням у країні та зниженням платіжної спроможності українців, яким просто нема за що обслуговувати свої авто.

За прогнозами економіста Юрія Гайдая, до кінця року в Україні накопичиться приблизно 1-1,5 млн. транспортних засобів у продажу, що призведе до зниження цін на вживані авто. Ці “зайві” машини власники будуть готові продати хоч за якісь гроші.

Наповняться вторинний ринок і за рахунок авто, які приїхали з-за кордону. З огляду на цю ситуацію економіст вважає правильним кроком з боку уряду повернення податків на розмитнення авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.