У Польщі катастрофічно бракує кваліфікованих водіїв

0
956
UPG

Компанії, що спеціалізуються на міжнародних вантажних перевезеннях, стикаються з найбільшими проблемами через нестачу працівників.

У міжнародній транспортній галузі було зайнято 105 тисяч українців. З початком війни близько 40% з них виїхали до своєї країни. Однак у найближчі місяці очікується подальший відтік. За оцінками експертів, можуть виїхати ще 30 тисяч українських водіїв. Це пов’язано зі змінами у нормативно-правових актах, запроваджених урядом.

Кінга Пшитоцька-Крупа, директор спілки FF Fracht зазначила, що в результаті змін у навчанні водіїв ускладнено або навіть заблоковано видачу дозволів водіям з-за меж ЄС. Це своєю чергою спричиняє простої транспортних засобів. Великою проблемою є тривале (в середньому 6 місяців) очікування на видачу посвідки на проживання та роботу для не громадян ЄС. Вона також занепокоєна, що інші країни ЄС можуть ефективніше підійти до відкриття ринку для водіїв з-поза меж Євросоюзу, створивши ефективні процедури легалізації роботи. В такому випадку Польща може вчасно не відреагувати, тоді відтік водіїв стане серйозним ударом.

Президент Асоціації роботодавців транспорту та логістики Польщі Мацей Вронський зазначає, що іншою проблемою є необхідність підтвердження українцями водійських прав, щоб мати змогу працювати водієм у міжнародних перевезеннях ЄС.

Мацей Звіртек із Kuźnia Trans підрахував, що візи майже для всіх водіїв з України закінчаться наприкінці року. Він наголосив, що тут потрібні швидкі та конкретні дії з боку МЗС. Інакше багато транспортних компаній просто зупиняться через брак працівників.

Компанії з вантажоперевезень спробують залучити працівників з більш віддалених країн – з Туреччини, Казахстану чи Філіппін.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.