А-92 зникає, ціна на газ зростає: що робиться на АЗС в Україні

0
990
UPG

Дефіцит пального знову дає про себе знати – із асортименту багатьох АЗС в Україні зник бензин А-92, поменшало також автогазу, а це ціна на нього продовжує зростати.

Видання «Сьогодні» промоніторило ресурс AutoRia та пропонує дізнатися, за скільки продають бензин, дизель і автогаз на українських заправках 9 червня.

Shell

На заправках Shell в Україні продають бензин та дизель. Літр бензину А-95 коштує 45,68 грн, а дизелю – 57,99 грн. За останні сім днів ціни на пальне тут не змінювали.

OKKO

У мережі OKKO дещо більший асортимент. Збувають А-95+ за 52 грн/л, є у наявності й звичайний А-95 – за 51 грн/л. Літр дизелю оцінюють у 57 грн, а автогаз продають за 42 грн/л.

Упродовж тижня з обігу на цих АЗС зник бензин А-92. Ціни на інші види пального залишилися без змін.

Авіас

Втримують цінові позиції й у популярній мережі Авіас. А-95 там можна купити за 50 грн/л, А-92 – за 49 грн/л. Дизель реалізують по 55 грн/л, а автогаз оцінюють на рівні 41,91 грн/л.

Катрал

Одні з найвищих цін – у мережі Катрал. Упродовж тижня відбулося подорожчання усіх видів пального, хоч останніми днями вартість зафіксувалася на стабільній позначці. Літр А-95+ там можна купити за 59 грн, така ж ціна й на звичайний А-95.

Вартість А-92 становить 57 грн/л, дизелю – 63 грн/л. Літр автогазу реалізують за 41,97 грн, хоч цей вид пального поступає з перебоями на заправки.

Середні ціни по Україні

Загалом на українських заправках помітне невелике здорожчання, асортименту на деяких АЗС також стало менше. Без змін лише середні ціни на А-95+ – 52,33 грн/л, оскільки купити його можна лише в кількох мережах.

Статистика вказує, що А-92 подешевшав на 4 коп. і тепер оцінюється в середньому за 49,59 грн/л. Водночас купити його стало складніше, адже з багатьох заправок він просто зник.

У середньому на копійку подорожчав А-95, який продають за 50,26 грн/л. Середня вартість дизелю зросла на 17 коп., до 56,66 грн/л. Автогаз подорожчав найбільше – у середньому, літр пального збувають за 41,91 грн, що на 34 коп. більше, ніж раніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.