В Україні з’явиться державна мережа АЗС

0
1609

Українська влада поставила перед НАК “Нафтогаз України” завдання стати так званим національним оператором на ринку нафтопродуктів. Це необхідно, щоб забезпечити справедливість цін на ринку.

Про це повідомляється в інтерв’ю голови НАК Юрія Вітренко агентству ” Інтерфакс-Україна “.

“Нафтогаз має бути оператором національної мережі, щоб не було питання високої ціни. Це завдання поставив президент. Також ми можемо бути для держави ефективним інструментом співпраці з найбільшими у світі компаніями з ресурсу”, – сказав він.

Він зазначив, що коли конкуренція на ринку недосконала, то поява державного гравця дозволяє зробити його ціновим лідером та відмовитися від державного регулювання цін.

Зараз читають  На АЗС відмовляються заливати паливо у пластикові каністри: причини

“Коли є державний гравець із суттєвою часткою ринку – 15-20-30%, тобто не 100%, але й не 1%, тоді більше довіри, що споживачі мають можливість купувати за справедливою конкурентною ціною… Якщо мережа займає 30% ринку , це вже дає реальну альтернативу людям. У свою чергу, це примушуватиме приватних операторів теж не задирати ціни”, – сказав Вітренко.

Вітренко уточнив, що “Нафтогаз” ще не отримав контролю над мережею АЗС Glusco. “Там є деякі нюанси, але сподіваюся, що держава виявить певну волю і ми матимемо контроль над АЗС”, – сказав голова правління НАК.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.