Що зараз відбувається на ринку палива: ціни на АЗС у різних областях

0
3060
transportation and ownership concept - man pumping gasoline fuel in car at gas station

В Україні поглиблюється паливна криза унаслідок повномасштабної війни та низки інших причин. Ціна на пальне змінюються іноді навіть кілька разів на день. Наприклад, зараз бензин А-95 в середньому коштує 46,81 грн за літр, а дизельне пальне продають за 51,89 грн/л.

Про ціни на паливо в різних областях України повідомляють на Auto.Ria.

Середні ціни на пальне

Так, середня ціна станом на зараз на пальне А-95+ становить 51,95 грн/л, на А-95 46,81 грн/л, на А-92 43,88 грн/л, на ДП 51,89, а газ продають за 38,15 грн/л. Однак ситуація на багатьох АЗС різниться через спекуляції торговців.

Ціни на пальне по регіонах

Найдешевші середні ціни на пальне А-95+ можна знайти в Чернівецькій та Одеській областях, де за літр просять 51,66 грн, тоді як в інших регіонах у середньому коштує цей бензин 52 грн/л.

Щодо А-95, то найвигідніші ціни можна побачити в Миколаївській, Сумській, Дніпропетровській, Запорізькій та Чернівецькій областях. Там у середньому за літр А-95 віддають 45,25 – 45,34 грн. Найдорожче цей тип бензину коштує у Волинській області – 48,38 грн/л.

Зараз читають  Загострення кризи: на АЗС знову зникає паливо

Середні ціни на А-92 найменші у Миколаївській (38,50 грн/л), Одеській (42,82 грн/л) та Чернівецькій (43,07 грн/л) областях. Найвищі ціни на А-92 у Харківській області – там просять 45,87 грн/л.

Дизельне пальне найдешевше можна купити в Миколаївській, Сумській, Запорізькій та Кіровоградській областях, де ціни в межах 49,64 -49,65 грн за літр. Найдорожче коштує дизель у Волинській, Чернівецькій та Київській областях – ціни від 53,44 до 53.62 грн за літр.

За газ найменше просять у Львівській, Київській, Кіровоградській, Волинській та Херсонській областях – 37,12 грн/л. А найвища ціна (39 грн за літр) переважає у Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській, Одеській та Чернівецькій областях.

Ціни пального на АЗС

Хоч офіційно оголошені ціни на паливо в Україні виглядають доволі раціонально, зважаючи на паливну кризу, однак реальний стан справ на більшості АЗС є менш обнадійливим, оскільки зараз паливний бізнес користується ситуацією та ставить ціни, які йому найбільш вигідні. Окрім того, за даними Антимонопольного комітету України, на ринку є достатні обсяги паливо, але криза та дефіцит не зникають.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.