Українцям назвали головну причину дефіциту пального

0
2155

Директор консалтингової компанії А-95 Сергій Куюн назвав головну причину дефіциту палива в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Так, за словами Куюн, головною причиною дефіциту пального є відсутність достатньої поставки.

При цьому він наголосив, що Європа паливно дефіцитна сама по собі.

“Приміром, Польща – наш головний партнер – має шукати для себе по імпорту 7 млн ​​т дизпалива та бензину на рік. Це навіть більше, ніж усе наше прогнозне споживання у повоєнний період”, – пише директор консалтингової компанії “А-95 “.

Куюн також звернув увагу на те, що Україна перша країна Європи, яка втратила російські енергоносії.

“Усвідомте нашу місію: ми перша країна Європи, що втратила російські енергоносії! На власному досвіді ми зараз переконуємося, як складно це зробити і як складно прийняти рішення про ембарго іншим. Жодна країна Європи не має досвіду 100% переорієнтації на нові джерела постачання! Великі виклики – великі проблеми.З ресурсами ми визначилися, навіть їх законтрактували, але не можемо їх довезти з європейських портів, НПЗ, нафтобаз в Україну.Питання вирішується, ті ж поляки дивуються нашим темпам, але все одно потрібен час.Очікується, що місяці два . Це за умови, що нічого не трапиться, а на війні це норма”, – розповів він.

За словами Куюн, прискорити заповнення ринку можна зустрічним методом – обмеженням споживання. Це потрібно через те, що на ажіотажі співгромадяни почали заповнювати не лише баки авто, а й інші ємності.

“В одній із мереж поділилися статистикою: по можливості заправити 30 л, тільки половині таких клієнтів вдається втиснути такий обсяг. Тобто баки не порожні. Але ж повним баком ми засинаємо краще. Далі. Я так розумію, в поточних умовах люди купували їх, щоб активно використовувати, а не поставити в гараж. 7 тис. т на місяць. Наша розрахункова потреба становить 450 тис. т пального на місяць. Потенційно маємо попит на 8% споживання”, – додав директор консалтингової компанії “А-95”.

Зараз читають  Нульове розмитнення: звідки та які автомобілі привозять українці

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.