В Україні змінили правила реєстрації автомобілів на час війни

1
201

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядків навчання водіїв та державної реєстрації автомобілів. Постанова від 10 травня 2022 р. №584 діятиме у період військового стану та протягом трьох місяців з дня її припинення або скасування.

Згідно з документом, на період військового стану в Україні свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане за заявою власника такого транспортного засобу на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення такої особи з-за кордону підлягає поверненню до сервісного центру, в якому таке свідоцтво було видано, а у разі неможливості – будь-який інший сервісний центр.

У разі повернення зазначеного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу до сервісного центру, в якому таке свідоцтво не було видано, за заявою власника транспортного засобу або уповноваженої ним особи видається на ім’я його власника нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. У такому разі транспортний засіб не підлягає огляду спеціалістами експертної служби Міністерства внутрішніх справ.

Зараз читають  Україна замовила в Польщі паливо на 40 тисяч євро, але його так і не отримала

Після внесення до Єдиного державного реєстру транспортних засобів інформації про видачу нового свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу видане на ім’я власника транспортного засобу свідоцтво про реєстрацію, що зберігається у відповідному сервісному центрі, вважається недійсним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.