В Україні швидко росте автопарк бензовозів, але потрібно набагато більше

0
482

Паливна криза, яка охопила Україну в період повномасштабного вторгнення Росії, потребує кардинальної зміни логістичних ланцюжків. Зі зрозумілих причин було зупинено постачання палива з РФ та РБ, які покривали до 80% нафтопродуктів. Тепер паливо в Україну надходить лише з Європи сухопутним шляхом, адже морське сполучення заблоковане.

Гендиректор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін повідомляє, що раніше загальний автопарк бензовозів становив близько 1500 екземплярів. Тисяча машин були в обороті у нафтотрейдерів, решта – відомчі та бочки на підприємствах.

За останні місяці українські оператори АЗС викупили всі доступні в ЄС бензовози. Загальний автопарк бензовозів збільшився до 1700 екземплярів. Але цього не достатньо. Щоб покрити потребу країни, потрібно до 5 тисяч бензовозів.

Зараз читають  Кабмін скасував граничні ціни на пальне

Вітчизняні виробники цистерн для палива не можуть так швидко задовольнити існуючий попит. При цьому не всі виготовляють машини, які відповідають стандартам, що дозволяють експлуатацію в Європі.

Також не всі оператори поспішають купувати багато бензовозів. Після закінчення кризи така кількість може бути непотрібною і просто виявиться збитковим вкладенням.

На жаль, брак бензовозів посилює дефіцит палива та продовжує його тривалість.

Джерело:  autoconsulting

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.