Електромобілі дешевші в обслуговуванні, ніж автомобілі з бензиновим ДВЗ

0
448

Згідно з результатами дослідження закордонного агентства, обслуговування електромобілів з часом стає дешевшим. У дослідження входять як витрати паливо, і вартість різного технічного обслуговування.

Світові автовиробники та різні автомобільні експерти продовжують ретельно говорити про те, що, хоча електромобілі мають вищі початкові витрати на їх придбання, у довгостроковій перспективі ви заощадите великі гроші на їхнє обслуговування порівняно з тими автомобілями, які оснащені класичним ДВЗ. В основному це пов’язано з економією на витратах на паливо та технічне обслуговування, і в більшості випадків ці припущення підтвердилися. Тим не менш, нове дослідження показує, що насправді дешевше мати електричну версію автомобіля, ніж його версія з бензиновим двигуном.

Дослідження, яке висвітлювалося закордонним виданням Electrek, було аналізом фахівців агентства Energy Innovation вартості електромобілів у порівнянні з вартістю бензинових автомобілів у кожному штаті США.

Воно враховує витрати на щомісячний платіж за автомобіль у разі придбання його в кредит, витрати на паливо, технічне обслуговування, страховку і навіть включає податкові пільги та пільги на електромобілі, що існують на ринку США.

Зараз читають  Голова Volkswagen: електромобілі стануть прибутковими швидше, ніж планувалося

Насправді, дослідження виходить за рамки звичайної 12-місячної моделі вартості володіння або моделі довгострокової вартості володіння автомобілем. Швидше, воно розбиває загальні щомісячні витрати на шестирічний термін володіння, щоб визначити, скільки коштує місяць володіння електромобілем порівняно з порівнянними витратами на володіння автомобілем з ДВЗ.

Підсумкова частина дослідження говорить про те, що так, володіння транспортними засобами з повністю електричними силовими установками в довгостроковій перспективі вигідніше, ніж володіння машин, оснащених старим-добрим ДВЗ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.