Що потрібно знати під час виїзду за кордон на автомобілі з ГБО

0
1658

Через вторгнення Росії багато українців виїжджають за кордон. Деякі – на автомобілях із ГБО. За кордоном у власників автомобілів із газоболонним обладнанням можуть виникнути певні труднощі. Сьогодні ми розповімо, що потрібно знати власникам авто із ГБО під час виїзду з України, щоб уникнути проблем. Про це пише today.ua

Експерти рекомендують придбати спеціальні перехідники для газових пістолетів. Справа в тому, що у деяких країнах Європи не такі стандарти, як в Україні. Тому перехідники для газових пістолетів просто потрібні.

Крім того, експерти рекомендують власникам автомобілів із ГБО навчитися користуватися газовим пістолетом. Справа в тому, що в Європі їм доведеться на АЗС заправляти свої машини зрідженим газом. У цьому випадку ні про який сервіс не може бути.

Звісно, ​​у заправці автомобіля зрідженим газом немає нічого складного. Але врахуйте, що газовому пістолету потрібно прикладати значні фізичні зусилля. Втім, до цього швидко звикаєш.

Зараз читають  Українські водії стали масово заправлятися автогазом

Нагадаємо, 1 лютого 2022 року закрилася найбільша в Україні мережа автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій для автомобілів із ГБО. Це сталося через зменшення обсягів реалізації автогазу, зростання вартості природного газу та електроенергії, погану ринкову кон’юнктуру.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.