Експерти розповіли, як українців обманюють при покупці авто із США

0
503

Щороку українці купують десятки тисяч автомобілів на американських онлайн-аукціонах. Експерти Auto America повідомили, що останнім часом почастішали випадки несумлінних дій продавців та посередників при покупці автомобілів із США. Про це повідомляє today.ua .

Рекомендації блогерів

Експерти закликають критично ставитись до рекомендацій “лідерів думок”. Найчастіше такі блогери не купували авто зі США у тих компаній, які рекламують. Вони або отримали фінансову компенсацію за публікацію на своїй сторінці в соцмережі, або використовують наданий автомобіль тимчасово для реклами продавця

Навіщо це робиться? Щоб переконати користувачів, що ціни на автомобілі в США знизилися і зараз нібито найкращий час для їх покупки. Насправді ціни, навпаки, збільшились.

“Приховані” платежі

Часто клієнтам називають лише аукціонну вартість автомобіля. Їм не кажуть, що треба буде сплатити ще за розмитнення, сертифікацію та інші обов’язкові внески. Деякі українці досі не знають, що будуть потрібні ще додаткові витрати.

В результаті виходить, що покупцеві доводиться платити за автомобіль, наприклад, 5000 доларів, а також близько 3000 доларів за додаткові витрати.

Експерти кажуть, що зараз, при покупці автомобіля зі США, потрібно розраховувати мінімум на 7 000 доларів. Якщо називаються суми менші, то з такими продавцями справу краще не мати. Вам швидше за все привезуть машину з великою кількістю пошкоджень.

Розмитнення на юридичну особу

Експерти констатують, що останнім часом компанії-продавці розмитнюють автомобілі на юридичну особу, тобто на себе, а не на фізичну особу (покупця). Зрештою власником автомобіля покупець не стає.

Це ще далеко не всі проблеми, з якими можуть зіткнутися українці, купуючи автомобілі зі США. Наприклад, при складанні рахунку на оплату автомобіля експерти рекомендують переконатися, що платіж буде зроблено прямо на аукціон, або на американську логістичну компанію, а також упевниться щодо терміну поставки.

Зараз читають  В Україні з'являться АЗС із новим унікальним паливом

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.