В Україні зародився новий вид “автоперекупів” – на чому вони наживаються

0
1569

Автомобільна криза, викликана нестачею електронних компонентів, очевидно, продовжує набирати обертів. У тому числі це стосується і українського ринку машин.

Як відомо, дефіцит мікрочіпів вносить суттєві корективи у продажі нових автомобілів. За покупкою машини організовуються черги, що призводить до довгих очікувань. Але, ця ситуація деяких громадян не те щоб не засмучує, а навпаки, підбиває до певних хитрощів, пише Avtosota.

Так, деякі громадяни свідомо стають у чергу на купівлю транспортного засобу, але при цьому їхня головна мета зовсім не придбання авто, а продаж цього місця в черзі.

За словами українських фахівців, сьогодні черга на купівлю авто може сягати від чотирьох до семи місяців. Багато в чому це залежить від марки та конкретної моделі.

Хитра схема

Схема спекулянтів виглядає приблизно в такий спосіб. Вноситься передоплата за якусь модель на певне прізвище. Після того, як автомобіль приходить до замовника, шукається реальний покупець, якому пропонується цей транспортний засіб з накруткою в ціні близько двох тисяч євро. Таким чином, реальний покупець купує авто без черги, але вже дорожче. Потім надходить звернення до дилера з вимогою змінити прізвище кінцевого покупця, тобто договір переробляється на реального покупця.

Зараз читають  В Україні більше не продаватимуть бензин А-92

З погляду закону – немає правопорушень

У той же час, дилери намагалися перешкодити такій схемі. Проте, ця процедура цілком законна і може здійснюватись. Замовник, що вносить передоплату, може заявити, що цей автомобіль планував купити для передачі в подарунок. До того ж, якщо він звернутися до організації захисту прав споживачів, то правда опиниться на його боці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.