Мінімальна швидкість на дорогах України: нові знаки та штрафи

0
1662

Якщо про обмеження максимальної швидкості та штрафи за перевищення швидкості чує кожен водій, то з мінімальною швидкістю не все так однозначно. При цьому в останньому оновленні ПДР, яке набуло чинності з 1 листопада, з’явилися два нові знаки, які стосуються мінімальної швидкості.

Bigmir)Авто розповів про обмеження мінімальної швидкості в Україні, а також розглянемо, які є знаки, пов’язані з обмеженням мінімальної швидкості в ПДР.

Спільного обмеження мінімальної швидкості в Україні немає. Єдине місце згідно ПДР, де обмежена мінімальна швидкість – це автомагістраль (обмеження мінімальної швидкості тут становить 40 км/год).

Крім обмеження мінімальної швидкості на автомагістралі, в Україні також є знак 4.12, яким можна обмежити мінімальну швидкість на окремих ділянках дороги.

Останні зміни до правил дорожнього руху додали кілька нових інформаційно-вказівних знаків, які обмежують мінімальну швидкість руху по смузі або кількох смугах.

Зараз читають  Українцям пояснили, коли поліцейські перевірки авто є незаконними

5.24 «Мінімальна швидкість руху на різних смугах руху» із зображенням знака 4.12 встановлює мінімальну допустиму швидкість руху смугами.

5.25 “Мінімальна швидкість руху на смузі руху” із зображенням знака 4.12 встановлює мінімально допустиму швидкість на лівій смузі руху, якщо вона йде на підйом для визначення смуги для руху тихохідного транспорту.

Конкретного штрафу за їзду із надто маленькою швидкістю, коли на дорозі висить знак 4.12, 5.24 або 5.25 у КУпАП немає. Єдине, за що водія транспортного засобу можуть притягнути до відповідальності можливо порушення вимог знака. В цьому випадку буде виписано адмінпротокол за ч.1 ст. 122 КУпАП, яка передбачає штраф у розмірі 340 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.