Астролог розповіла, що чекає на українців у 2022 році

0
1436

У наступному 2022 році водного тигра люди ставитимуть перед собою нові цілі та добиватимуться їх.

Про це у коментарі ГолосUA розповів експерт із китайської астрології Вікторія Хілініч.

«Наступного року люди почнуть брати активну участь у соціальних процесах. Рік бика, тобто 2021 рік – це рік підпорядкування та роботи. Наступний рік – це рік тигра, який є бійцем. Це відкрите протистояння віч-на-віч. Тобто особисте протистояння кожної людини. Тому люди домагатимуться своїх цілей», – сказала В. Хілініч.

За її словами, у рік водного чи небесного тигра сукупний вплив усіх небесних тіл умовно позначається водою.

«Тигр – цар звірів. Він хоче встановлювати свій особистий авторитет . Це буде дуже жорстка боротьба місцевих авторитетів. З іншого боку, тигр – це велика сила. Проте його кинули у воду. Тому він почувається дискомфортно. Він може плавати, але не почувається, як риба у воді. Тому люди повинні розуміти, що можуть досягти іншого берега, якщо безперервно вживатимуть наполегливі дії. Тоді їхнє прагнення увінчається успіхом», – прогнозує В. Хілініч.

За її словами, у Верховній Раді до серпня дозріє нове вольове рішення. Більш «здорове» для нашого суспільства, про те, як вийти із ситуації, що склалася в країні.

«Проте висока ймовірність диверсії з боку Росії, яка виступить проти такого рішення і зробить усе, щоб воно не сталося. У цьому випадку в найближчі кілька років на нас чекає втрата територій – від 40-60% », – резюмувала В. Хілініч.

Зараз читають  До і після ремонту: "Укравтодор" показав, як змінилась національна траса Н-10 на Франківщині

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.