Якість палива на ринку відчутно погіршилася, – експерт

0
34

Протягом останнього місяця спостерігається різке збільшення випадків виявлення бензину й дизпального, які не відповідають чинним стандартам якості. Це пов’язано з дефіцитом і дорожнечею октанопідвищуючих компонентів, використовуваних кустарними виробниками, а також поширенням практики додавання в дизпальне газового конденсату.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова директора Консалтингової групи “А-95” Сергія Куюна.

“Ми регулярно робимо виміри в “проблемних” мережах економ-сегменту й останнім часом спостерігаємо чітку динаміку погіршення якості пального. Якщо влітку це були порівняно невеликі відхилення, то восени таких випадків побільшало, а відхилення посилилися”, – говорить Куюн.

Зокрема, масовим стало зниження щільності бензину: за середньої щільності заводських високооктанових бензинів 750-755 кг/м3 більшість жовтневих проб бензину у дискаунтерів показала щільність 720-730 кг/м3. За словами експерта, витрата такого бензину буде значно вищою.

Також було виявлено кілька проб із підвищеним вмістом бензолу: 3-5% замість нормативних не більше 1%. Бензол відноситься до високотоксичних речовин, є сильним канцерогеном.

У бензинах також виявлено підвищений вміст етанолу, який дозволено використовувати в бензинах, проте він відсутній у продукції українських і білоруських заводів.

На думку Куюна, це наслідок зміни рецептури виробництва бензину в кустарних умовах, що, своєю чергою, обумовлено проблемами із закупівлями октанопідвищуючих компонентів.

“У вересні-жовтні на ринку відчувався гострий дефіцит метил-трет-бутилового ефіру (МТБЕ), ціни на нього злетіли, і це змусило кустарних виробників активно залучати дешевші низькоякісні компоненти – спирти, ізопентан, риформат, що відразу позначилося на якості бензину”, – каже експерт.

Найбільш тривожною він назвав ситуацію з якістю дизельного пального, яке раніше не належало до проблемних позицій. Жовтневі проби показали перевищення вмісту сірки до 32-59 ppm при регламентних 10 ppm, знижене цетанове число (50-50,7 одиниць проти 55 за техгламентом) і низьке значення температури спалаху (54-54,5 одиниці за нормативних 55).

Зараз читають  Витрати на заправку авто зменшаться: в Україні змінили граничні ціни на пальне

“Якщо проблеми з бензином ми фіксуємо давно й стабільно, то погіршення якості дизельного пального – новий тренд у мережах економ-сегменту. На основі консультацій із технологами НПЗ ми дійшли висновку, що такий комплекс відхилень за якістю має одне пояснення – у заводське дизельне пальне додають газовий конденсат українських родовищ”, – розповів Куюн.

За його словами, про таку практику відомо давно, але зараз вона стає масовою. Зокрема, нещодавно про суттєві відхилення якості палива в мережах дискаунтерів повідомив Інститут споживчих експертиз.

За результатами жовтневої перевірки у мережах “БРСМ-Нафта”, Motto, Brent Oil і дніпропетровського “Циклону” було виявлено знижене октанове число, перевищення вмісту сірки й бензолу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.