Які автівки найчастіше ввозять українці в режимі «імпорт» у 2021 році

Закарпатська митниця оприлюднила цікаву статистику.

0
388

За січень-вересень 2021 року у зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 28 190 легкові транспортні засоби. З них 6849 – нові автомобілі, що становить 24% від загальної кількості імпортованих легкових авто в регіоні, передає пресслужба відомства.

«Середня митна вартість одного вживаного легкового автомобіля у 2021 році склала 3300$. Загалом автоімпортерами легкових автомобілів сплачено до держбюджету 6,73 млрд грн, з яких 1,86 млрд грн заплатили власники вживаних легкових автомобілів.

Найбільш затребуваними марками легковиків, які імпортувалися, є: Volkswagen (21%), Skoda (18%), Audi (8%).

3% вживаних легкових транспортних засобів імпортовано з терміном використання до 5 років, 97% транспортних засобів – із використанням більше 5 років.

38% від загальної кількості поміщених у митний режим для вільного обігу легкових транспортних засобів оснащено бензиновими двигунами, 61% – дизельними і лише 1 % – електричними двигунами або двигунами, які здатні заряджатися шляхом підключення до зовнішнього джерела електроенергії.

Зараз читають  У Європі вигадали, як менше витрачати бензин та ДП

5244 ввезених легкових транспортних засобів оснащено двигунами із об’ємом до 1500 см куб, що складає 19% від загальної кількості легкових транспортних засобів. Таким чином, громадяни віддають перевагу транспортним засобам із двигунами більшого об’єму та потужнішим.

До слова, Держмитслужба оновила сервіс ВІ-аналітики. BI (Business Intelligence) – це сервіс збору та аналізу даних за заданими параметрами. Завдяки BI можна дізнатися про імпорт, експорт, сальдо товарообігу, обсяги оподатковуваного імпорту по кожній групі товарів та з будь-якою країною, розмір надходжень до держбюджету від Митниці, обсяги імпорту та експорту товарів у розрізах: країна, країна-походження, митниця тощо», — сказано у повідомленні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.