Женевський автосалон втретє скасували

0
10

Організатори міжнародного мотор-шоу в Женеві повідомили про те, що намічена на березень 2022 року автовиставка не збудеться це вже третій перенесення заходу після 2020 і 2021 року.

Як пише speedme.ru , скасування автосалону в Женеві пояснили зрослою небезпекою коронавірусу, а також триваючою глобальною кризою електронних компонентів. Проте, глава оргкомітету мотор-шоу вже заявив, що розглядає ситуацію, що склалася не як скасування, а як відстрочку. 

«Ми повинні дивитися правді в очі: ситуація з пандемією не перебуває під контролем, і вона становить велику загрозу для такого великого заходу, що проходить в закритих приміщеннях, як міжнародний автосалон в Женеві», – повідомив глава оргкомітету виставки в Женеві Моріс Турреттіні.

До скасування мотор-шоу привели, зі слів організаторів, як прямі, так і непрямі наслідки пандемії коронавірусу. Перші висловилися, наприклад, в триваючих обмеження на переміщення, що торкнулося б як експонентів, так і відвідувачів мотор-шоу. Під другими мається на увазі чинний криза мікроелектронних компонентів, який відбився на обсягах виробництва машин і, як наслідок, на доходи автовиробників.

Керуючий директор Женевського автосалону Сандро Мескіта повідомив також, що багато потенційні учасники автовиставки вже заявили про відсутність готовності підтвердити свою участь в ній в наступному році. В якому форматі Женевський автосалон може відбутися в 2023 році, поки немає інформації.

Читайте також  В Україні побудували новий автомобіль

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.