Головна Новини Електромобілі та гібриди зі США знову подорожчають

Електромобілі та гібриди зі США знову подорожчають

0
399

Перевізники підняли ціни на транспортування морем авто з тяговими акумуляторами через небезпеку їх загоряння.

Кілька компаній, які надають послуги з перевезення автомобілів зі США в Україну та інші крани світу в контейнерах, оголосили про підвищення вартості послуг небезпечних вантажів, якими вони стали вважати гібриди й електрокари. Підвищення тарифів пояснюється збільшенням ризиків при їх транспортуванні, адже почастішали випадки, коли батареї електричних авто загорялись прямо під час транспортування морем. А загасити їх неможливо, тож як мінімум згоряє весь контейнер з іншими автомобілями.

Зокрема, один з перевізників вказав, що на всіх судноплавних лініях доданий збір за небезпечні авто в розмірі 100 доларів США за кожну небезпечну одиницю в контейнері. При цьому загальна сума зборів за небезпечні авто за контейнер становить не менше 300 доларів США.

Наприклад, якщо в контейнері один гібрид чи електромобіль, то додатковий збір становить 300 доларів, якщо два – по 150 за кожен, якщо три і більше – по 100 доларів за одиницю. Таким чином, перевозити в одному контейнері, в якому поміщається 3-4 автомобілі, один електрокар чи гібрид, стає невигідно. Більш рентабельно вантажити електромобілі та гібриди в окремий контейнер, в якому немає авто з двигунами внутрішнього згоряння.

Зараз читають  В Україні поступово пропадають черги на АЗС.

Це приклад лише одного перевізника, тарифи у інших можуть відрізнятися. Окрім того, продавці авто зі США очікують подібного росту тарифів і на перевезення сушею (з аукціонів до портів).

Така консолідація збільшить і без того тривалий час очікування на завантаження автомобілів у США, яка викликана дефіцитом пустих контейнерів. Тобто не лише ціна, але й час очікування виграного на аукціоні автомобіля суттєво збільшиться.

Якщо раніше термін очікування прибуття виграного на автоаукціоні США становив 1,5 – 3 місяці, то сьогодні він може становити 3 – 5 місяців залежно від порту завантаження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛОauto.24tv.ua
ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.