Держрегулювання цін: автомобільне пальне знову дорожчає

0
146

Мінекономіки встановило нові граничні ціни, виходячи з яких формується максимальна вартість пального на АЗС.

Міністерство економіки України оприлюднило середню вартість бензинів в розмірі 26,61 грн / л і дизпалива – 22,32 грн / л, на підставі яких вираховується гранична ціна реалізації палива на АЗС.

Таким чином, з урахуванням граничних торговельних націнок максимальна ціна на “звичайний” бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 31,61 грн / літр, на “звичайне” дизпаливо – 29,32 грн / л.

У порівнянні з першою декадою вересня середня ціна на бензин зросла на 67 коп / л, на ДТ – на 63 коп / л.

Як повідомлялось, 14 травня 2021 року уряд прийняв постанову, якою з 15 травня було введено державне регулювання цін на паливо. Зокрема, були прийняті зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину встановлені граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива (не вище 7 грн / літр) і бензину (не вище 5 грн / літр).

Читайте також  Ціни на бензин знову почали зростання

2 червня Кабінет міністрів вніс зміни в формулу розрахунку середньої ціни на паливо. Зокрема, в неї були включені логістичні та інші витрати мереж АЗС в розмірі $ 27 / т, або плюс 66 коп. / л (з ПДВ) до вартості бензинів і 73 коп. / Л (з ПДВ) – до вартості ДТ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.