Українцям розповіли, як їх обманюють в автосалонах

0
1420

Про найпоширеніші способи обману покупців в автосалонах нам розповів очільник компанії Autolist Андрій Оробець. Описані ним схеми передбачають кримінальну відповідальність, але, незважаючи на це, деякі продавці не соромляться їх застосовувати, пише Avtosota.

Часто в рекламі, оголошеннях або під час переговорів з потенційними клієнтами по телефону вказуються занижені ціни на автомобілі. В результаті ж покупцеві пропонують підписати договір купівлі-продажу, де вартість виявляється набагато вищою. Це йде врозріз із законом про захист прав споживачів і є дезінформацією.

«Непоодинокі ситуації, коли ще до показу автомобіля або укладення договору-купівлі продажу продавець наполягає на укладенні попереднього договору з передачею початкового внеску або взагалі хоче забрати більшу частину суми під розписку без конкретних умов», – каже Оробець.

Зараз читають  Чи справді в Україні подешевшали вживані автомобілі

Ще одна поширена схема – це нав’язування послуг, супутніх робіт і товарів. При цьому в законах обмовляється, що покупка одного товару (в даному випадку конкретного автомобіля в певній комплектації) не може бути взаємозалежна з придбанням інших товарів і замовленням послуг. Якщо вам будуть нав’язувати подібні схеми (незалежно від того, що і де ви купуєте), то є всі підстави звернутися на гарячу лінію захисту прав споживачів – 0443647780.

Найбільш неприємним для покупців автомобілів способом обману Оробець назвав махінації з відсотковою ставкою по кредиту: на словах обіцяється один відсоток, а в договорі вказується інший. Це веде до великих і часто непосильних переплат за товар, які тривають не один рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.