Китайська Xpeng виявилася більш технологічна ніж Tesla

0
59

Xpeng перевершує Tesla. Це результат дослідження China Tech Experience Index 2021 року, проведеного американською дослідницькою компанією JD Power.

У рейтингу кращих технологічних характеристик електромобілів преміум-класу китайський виробник зайняв перше місце з сумою 615 балів з максимальних тисячі, відставши від каліфорнійських суперників, що зупинилися на 597 балах. Третє місце зайняв місцевий виробник Li Auto (577).

У вибірці взяло участь всього 3 976 автомобілістів, які купили електромобілі в період з вересня 2020 року березень цього року. Також в вибірку потрапили 50 моделей від 28 брендів в Китаї, у яких розглядалися 42 бортові технології.

Опитування дозволило визначити, наскільки автомобілісти цінують функції, наявні в автомобілях, і з якою кількістю проблем вони стикаються при їх використанні. Нагородження Xpeng було дуже довгоочікуваним заходом. Так, модель P7 може похвалитися такою функцією, як розпізнавання мови, причому система розуміє навіть мандаринський мову.

Tesla, з іншого боку, застосовує більш загальний підхід до своїх машин з нульовим рівнем викидів. Дослідження також показує зростання числа автомобілістів, які використовують інновації, коли вони стають доступними. Ще одним цікавим показником є ​​порівняння з масовими двигунами внутрішнього згоряння, де нові технології знаходять мало місця в порівнянні з електричними аналогами.
Автобренд Mercedes-Benz, з іншого боку, був першим в класі розкішних автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння (550), за ним з рівним успіхом йдуть BMW і Porsche (534). Замикає п’ятірку лідерів Volvo (529). У масовому сегменті лідером виявився китайський WEY (549).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.