Українським водіям повертають спірний обов’язок

1
2779

Найближчим часом українським водіям слід готуватися до повернення техогляду автотранспорту, який підноситься владою як неминучість. Перші розмови про можливість повернення техогляду стали виникати чи не відразу після його відміни, пише Autonews.ua.

Відповідний законопроект, зареєстрований в комітеті Верховної ради під №7317, має всі шанси стати повноцінним законом.

Сучасною альтернативою цій процедурі, на думку розробників нового законопроекту, повинна стати «Перевірка на придатність до експлуатації». Видавати відповідні свідоцтва про придатність зможуть приватні компанії, які пройшли необхідні державні перевірки.

Періодичність проведення такої перевірки, на думку авторів законопроектів, повинна становити для легкових автомобілів, що не використовуються в комерційних цілях – через чотири роки після дати першої реєстрації, а далі – раз на два роки.

Читайте також  У Nissan розповіли про новинки 2021 року

Для мотоциклів перевірка стане обов’язковою фактично раз на два роки. Крім того, перевірки будуть обов’язкові при реєстрації або перереєстрації транспортних засобів, зміні власника, внесення змін в конструкцію, а також виїзд за межі митного контролю України.

Нагадаємо, що раніше скасування техогляду було викликане колосальним рівнем корупції в цьому середовищі, коли проходження огляду фактично зводилося до придбання заповітного талончика у інспектора МРЕВ.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.