До 2030 року на дорогах Німеччини буде 14 мільйонів електромобілів

Прогноз принаймі на 40% вищий, ніж попередня оцінка, завдяки недавньому сплеску продажів електромобілів.

0
20

Очікується, що до 2030 року на дорогах Німеччини буде 14 мільйонів електричних і гібридних транспортних засобів, оскільки найбільша економіка Європи намагається дотримуватися все більш суворі норми викидів. Як заявив у вівторок міністр економіки Пітер Альтмайер, прогноз по крайней мере на 40% вище за попередню оцінку через нещодавній сплеск продажів електромобілів. Очікується, що в цьому місяці на дорогах Німеччини буде близько 1 мільйона таких автомобілів.

«Це хороша новина для захисту клімату і декарбонізації», – сказав Альтмайер журналістам в Берліні. «Це також обов’язково вплине на споживання електроенергії».

Минулого тижня агентство Bloomberg News повідомило, що Європейський союз має намір запропонувати, щоб всі нові автомобілі, продані з 2035 року не мали викидів, в рамках безпрецедентного плану щодо приведення своєї економіки у відповідність з більш амбіційними кліматичними цілями.

Зараз читають  Назвали найпопулярніші електромобілі у європейських країнах

Уряд Німеччини очікує, що зростання продажів електромобілів збільшить попит на електроенергію приблизно до 655 терават-годин до 2030 року, сказав Альтмайер з посиланням на попередні оцінки.

За даними Міжнародного енергетичного агентства, в 2018 році споживання склало 568 ТВт. В останні місяці автовиробники оголосили, що до кінця десятиліття більша частина або всі продажі в Європі будуть припадати на акумуляторні електромобілі. Volkswagen Group, найбільший виробник в регіоні, планує, що з 2030 року понад 70% продажів бренду становитимуть електромобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.