В Україні з’явилася перша дорога з обмеженням швидкості 20 км/год

Ділянка з поєднаним рухом з'єднує вулиці Івана Франка і Леонтовича.

0
37

У Києві, та й в Україні в цілому, з’явилася перша дорога спільного руху – мото- і велотранспорту. Максимальна швидкість руху на ній становить 20 км / год, передає autoportal.ua .

Ділянка з поєднаним рухом з’єднує вулицю Івана Франка, де зараз триває капітальний ремонт, і вулицю Леонтовича. На ньому вже нанесена відповідна розмітка. На самому асфальті намальований велосипед, стрілка напрямку руху, а також знак обмеження максимальної швидкості 20 км / г. Крім того, уздовж дороги встановлений знак з написом «Спільний рух».

Як відзначили в Департамене транспортної інфраструктури КМДА, розмітка визначена новими положеннями ГОСТу, які вступають в чинності 1 серпня 2021 року – ДСТУ 2587: 2021 Росія «Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови ». Підкреслюються, що їх Департамент транспортної інфраструктури розробив спільно з Нацполіціей і громадськими організаціями.

Зараз читають  Правила отримання прав водія в Україні зміняться вже через тиждень: що треба знати

Відзначимо, що ділянки спільного руху поширені в містах Європи, правда, на них швидкість руху обмежена 30 км / год.

Дана ділянка сміливо можна вважати першою дорогою в Україні, де швидкість руху обмежена 20 км / год. Якщо, звичайно, не брати до уваги житлові і пішохідні зони, де діє аналогічне обмеження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.