На українських дорогах з’являться поліцейські автомобілі-фантоми: будуть фіксувати швидкість

1
1197

В Україні з 1 липня на дороги виїдуть поліцейські автомобілі-фантоми, які нічим не будуть виділятися із загального потоку. Вони оснащені радарами, здатними фіксувати швидкість оточуючих автомобілів як в попутному, так і в зустрічному напрямках. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко , пише autoconsulting.

Зараз тестуються чотири машини, на які встановлені радари, що дозволяють фіксувати швидкість зустрічної машини і авто, яке обганяє.

«До 2024-го року передбачається ввести 550 камер, які фіксують порушення швидкісного режиму в русі. Також зараз в Україні працюють 117 пристроїв TRUCAM. Однак, ми плануємо відходити від такої моделі і переходити на автоматичну фіксацію порушень правил дорожнього руху », – заявив А.Геращенко .

Зараз читають  Ринок комерційних автомобілів у 2021 році в Україні зріс на 37%

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

  1. Кількість п’яних водіїв за кермом в країні зашкалює ! Потрібно добитися : 1) поставити на дорогах кваліфікованих , таких, що знають закони працівників ДАЇ, а не тих бичар які зараз стоять на дорогах і яких можна , і потрібно пачками саджати за порушення закону про дорожній рух ! Які були мерзотники-даїшники у міліції, але нинішня аваківська банда “реформованих ” поліцаїв їх переплюнула ! 2) негайно прийняти Закон про кримінальну відповідальність за керування авто у нетверезому стані ( на такий закон великий “борець-клоун” Зе наклав вето) .3) тільки після цього ставити радари, бо бичари -даїшники завалять будь-який проект !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.